Pro Rodeo Canada Member Login
Official home of the Canadian Professional Rodeo Association FB TW YT IN E

 
CANADIAN PROFESSIONAL RODEO ASSOCIATION
EVENT DRAW FOR TEEPEE CREEK STAMPEDE
Teepee Creek, Alberta
July 14-16, 2017
* Return to main Event Approval page

TEEPEE CREEK STAMPEDE    
EVENT :SADDLE BRONC    
PERFORMANCE: #1 1:00PM FRI JULY 14TH 2017  
1 COLE SCOTT Kamloops BC KS 376 TOUCH OF FROST
2 LANE WATT OKOTOKS AB KKS 272 COAL BANK
3 PRESTON BURR STRATFORD TX KKS 584 ROYAL VISIT
4 BRENDAN LAYE CONSORT AB KS 617 SHOW & TELL
5 JAKE WATSON HUDSONS HOPE BC KS 769 POCKET CHANGE
6 LAYTON GREEN MEETING CREEK AB KKS 756 WHAT ABOUT ME
7 JIM BERRY ROCKY MTN HOUSE AB KKS 419 COVER STORY
RR   KKS 732 SPARKS FLY
RR   KKS 601 DODGE CITY
PERFORMANCE: #2 1:00PM SAT JULY 15TH 2017  
1 JOSH HARDEN BIG VALLEY AB KKS 733 FLASH DANCE
2 DAWSON DAHM DUFFIELD AB KS 935 ROYAL ROCKET
3 CHAD THOMSON BLACK DIAMOND AB KS 514 CENTRE STAGE
4 JUSTIN BERG CAMROSE AB KS 632 RETRO CHICK
5 COLEMAN WATT HARDISTY AB KKS 569 SPIRIT DANCER
6 JAKE BURWASH NANTON, AB KKS 189 AFTER ALL
RR   KS 828 NICKLES & DIMES
RR   KS 591 BOOKMARK
PERFORMANCE: #3 1:00PM SUN JULY 16TH 2017  
1 DUSTY HAUSAUER DICKINSON ND KS 444 SOUTHERN LIGHTS
2 TRAVIS NELSON PHILIP SD KS 526 JUST 4 KICKS
3 DAWSON HAY WILDWOOD AB KS 621 SILICONE VALLEY
4 SAM KELTS STAVELY AB KKS 462 NEXT 2 U
5 CALL MARR TWIN BUTTE AB KKS 780 DIPPIN' DOTS
6 LANE CUST SYLVAN LAKE, AB KS 033 CASTAWAY
7 JESSE KIRBY CHENEY WA KKS 601 DODGE CITY
RR   KKS 419 COVER STORY
RR   KS 541 PAPER CLIP
     
EVENT :BAREBACK    
PERFORMANCE: #1 1:00PM FRI JULY 14TH 2017  
1 KY MARSHALL BOWDEN AB K 885 CANDY SMILE
2 COLE GOODINE CARBON AB K 778 COPPER CAT
3 DYLAN BILTON RED DEER COUNTY AB KK 148 OAKRIDGE
4 TANNER YOUNG SYLVAN LAKE, AB KK 932 MIND GAME
5 LUKE CREASY BROWNFIELD AB K 156 ILLEGAL SMILE
6 TRENTEN MONTERO WINNEMUCCA, NV KK 366 TIME ZONE
7 WYATT MAINES MAPLE CREEK SK K 152 COOL BACK
8 JR VEZAIN COWLEY, WY KK 534 BREAK AWAY
9 JAKE VOLD AIRDRIE AB TO 1 TURN OUT THROUGH CRES
10 CALEB BENNETT TREMONTON , UT K 088 ALLEY AGENT
11 RICHMOND CHAMPION DUBLIN, TX KK 147 TIMBER TRAIL
RR   KK 945 ALLEY TRAIL
RR   KK 145 COOL STARS
RR   KK 568 IMPERIAL BEACH
PERFORMANCE: #2 1:00PM SAT JULY 15TH 2017  
1 COLIN ADAMS DELORAINE MB KK 181 PACIFIC COAST
2 COLE JAMIESON INNISFAIL AB KK 824 TOKYO DRIFT
3 TATE HARTELL STRATHMORE AB KK 024 ROYAL FEVER
4 DENNY PHIPPS COCHRANE AB K 7 ISLAND TIME
5 BOBBY PETERS PINCHER CREEK AB KK 311 SNO CONE
6 PASCAL ISABELLE OKOTOKS, AB K 922 MASTER MIND
7 SPUR LACASSE AIRDRIE, AB K 1 CAJUN SMILE
RR   K 296 BLUE WINGS
RR   K 456 FREE TRADE
PERFORMANCE: #3 1:00PM SUN JULY 16TH 2017  
1 TY TAYPOTAT REGINA SK KK 357 JOURNAL KEEPER
2 KYLE BOWERS DRAYTON VALLEY, AB K 664 WESTERN STAR
3 JESSEY LANNIN RIMBEY, AB K 537 ALLEY STREET
4 WYATT DENNY MINDEN, NV KK 055 THREE WINGS
5 CLAYTON BIGLOW CLEMENTS, CA KK 714 DESERT WIND
6 STEVEN PEEBLES REDMOND OR KK 996 COOL PIECES
RR   KK 366 TIME ZONE
RR   K 885 CANDY SMILE
RR   K 296 BLUE WINGS
     
EVENT :BULL RIDING    
PERFORMANCE: #1 1:00PM FRI JULY 14TH 2017  
1 GERARD OVERSBY AUSTRALIA KB 201 ROCK THIS WAY
2 KYLE BROWN DIDSBURY, AB KKB 127 ALL FIRED UP
3 CAMERON BROWN DIDSBURY AB KB S238 BRAHMA BOOTS SMOKIN' DEAL
4 TYRELL WARD THREE HILLS, AB KB 277 GOOSE BUMPS
RR   KKB 867 LIBERTY CITY
PERFORMANCE: #2 1:00PM SAT JULY 15TH 2017  
1 FABIAN DUECK ACME, AB KB 112 POKER CHIP
2 TRAVIS WARBURTON SUNDRE AB KKB 867 LIBERTY CITY
3 COY ROBBINS CAMROSE, AB KB 044 EXCESSIVE FORCE
4 GARRETT GREEN MEETING CREEK AB KB 258 ROCKIN' ARCHIE SNOW
5 RON HUNT NANTON, AB KB 190 BLIND SPOT
6 BRYCE WEST CADOGAN, AB KKB 192 MAGIC SHOW
7 TREVOR LULUA HANCEVILLE BC KKB 202 NERVOUS WRECK
8 CYLAS BIGCHILD ROCKY MTN HOUSE, AB KKB 221 SLIM CITY
RR   KB 026 SOMETHIN' COOL
RR   KKB 194 FLIGHT PLAN
PERFORMANCE: #3 1:00PM SUN JULY 16TH 2017  
1 CHRIS YOUNG HOLDEN AB KB 277 GOOSE BUMPS
2 JACOB GARDNER DAWSON CREEK, BC KB 201 ROCK THIS WAY
3 JARED PARSONAGE MAPLE CREEK SK KKB 127 ALL FIRED UP
4 TY ELLIS SONNINGDALE, SASK KB 026 SOMETHIN' COOL
5 TODD CHOTOWETZ MAJOR SK KB 258 ROCKIN' ARCHIE SNOW
6 TANNER GIRLETZ CEREAL AB KB S238 BRAHMA BOOTS SMOKIN' DEAL
7 WACEY FINKBEINER PONOKA AB KB 044 EXCESSIVE FORCE
RR   KKB 192 MAGIC SHOW
RR   KB 190 BLIND SPOT
     
EVENT :TIE-DOWN ROPING    
PERFORMANCE: #1 1:00PM FRI JULY 14TH 2017  
1 WYATT BRANDEN BARRHEAD AB  
2 CODY BRETT SILVER VALLEY AB  
3 MACE PEROZAK KIPP AB  
4 RILEY WARREN STETTLER AB  
5 STACY CORNET BRANT AB  
6 JIM BRECK BEAN FT. HANCOCK, TEXAS  
7 CURTIS CASSIDY DONALDA AB  
8 CHAD GULICK WESTASKIWIN AB  
9 MARK NEITZ STETTLER AB  
10 MURRAY POLE ERSKINE AB  
11 KY MARSHALL BOWDEN AB  
PERFORMANCE: #2 1:00PM SAT JULY 15TH 2017  
1 TIMBER MOORE AUBREY TX  
2 MATT SHIOZAWA CHUBBUCK ID  
3 WYATT HAYES VAL MARIE SK  
4 TYLER POPESCUL GLENTWORTH SK  
5 JESSE POPESCUL GLENTWORTH SK  
6 ALWIN BOUCHARD SCANDIA AB  
7 BEN ROBINSON RED DEER COUNTY, AB  
8 BRAD SOMMERFELDT CARDSTON AB  
9 BLAKE WILLIAMSON DUCHESS AB  
10 DEVEN GERWATOSKI PONOKA AB  
PERFORMANCE: #3 1:00PM SUN JULY 16TH 2017  
1 KEELY BONNETT PONOKA AB  
2 SHAWN MILLER DALEMEAD AB  
3 CLAYTON SMITH ECKVILLE AB  
4 AARON MILLER CREMONA, AB  
5 KIRK ROBINSON REDDEER COUNTY, AB  
6 TYLER JOHNSON DIDSBURY AB  
7 MARK NUGENT WATER VALLEY AB  
8 DAWSON JOHNSON STRATHMORE, AB  
9 MORGAN GRANT DIDSBURY, AB  
10 DEAN EDGE RIMBEY AB  
11 SHANE SMITH WIMBORNE, AB  
12 BLAIR SMITH WIMBORNE AB  
SLACK PERFORMANCE: #4 9:00AM FRI JULY 14TH 2017  
1 STEELE DEPAOLI LONGVIEW AB  
2 BRENT KEAVENEY NANTON, AB  
3 LOGAN BIRD NANTON AB  
4 JASON CUNNINGHAM THORSBY AB  
5 COLT CORNET BRANT, AB  
6 WESLEY KINGDON ROCKY MOUNTAIN HOUSE AB  
7 JB DAVIDSON RIMBY, AB  
8 SCOTT SIGFUSSON TUGASKE SK  
9 RANDY SMITH PINCHER CREEK AB  
10 LOGAN HOFER MAGRATH AB  
11 DARREN DUBLANKO THORSBY AB  
12 ERIK DUBLANKO THORSBY AB  
13 LEE ROMBOUGH SEXSMITH AB  
14 VIRGIL POFFENROTH RED DEER COUNTY, AB  
15 BRYCE KULBACKI RED WILLOW, AB  
16 CLAYTON MOORE POUCE COUPE BC  
     
EVENT :STEER WRESTLING    
PERFORMANCE: #1 1:00PM FRI JULY 14TH 2017  
1 COLE SCOTT Kamloops BC  
2 SCOTT GUENTHNER PROVOST, AB  
3 HARLEY COLE CALGARY, AB  
4 TANNER MILAN COCHRANE AB  
5 BAILLIE MILAN COCHRANE AB  
6 CURTIS CASSIDY DONALDA AB  
7 BRENDAN LAYE CONSORT AB  
8 JAY MANY GREY HORSES STANDOFF AB  
9 MICHEAL TRAUTMAN LETHBRIDGE AB  
10 TODD WOODWARD LETHBRIDGE AB  
11 JESSE LAWES PROVOST AB  
12 DAYTON ROWORTH CZAR AB  
PERFORMANCE: #2 1:00PM SAT JULY 15TH 2017  
1 JOSH HARDEN BIG VALLEY AB  
2 JUSTIN MILLER NEEPAWA MB  
3 CAM LEESON HINTON AB  
4 STRAWS MILAN COCHRANE AB  
5 BO ANDERSON WATERVALLEY AB  
6 ROWDY HAYS ROCKY MTN HOUSE AB  
7 WADE JOBER VIKING AB  
8 WADE LANDMARK PROVOST AB  
9 DUSTIN WALKER VANSCOY,SK  
10 DEAN MCINTYRE WICKENBURG, AZ  
11 JEREMY KRYWCUN LANGDON AB  
12 CODY CASSIDY DONALDA AB  
PERFORMANCE: #3 1:00PM SUN JULY 16TH 2017  
1 CHANCE BUTTERFIELD PONOKA AB  
2 COLEMAN KOHORST OKOTOKS AB  
3 JESSIE HEGGIE VULCAN AB  
4 CRAIG WEISGERBER PONOKA AB  
5 BLAKE GAGNON RED DEER COUNTY AB  
6 TYSON WILLICK BLAINE LAKE SK  
7 BEN RAMEY PONOKA AB  
8 MORGAN GRANT DIDSBURY, AB  
9 QUENTIN BRANDEN BARRHEAD AB  
10 TRAVIS REAY MAYERTHORPE AB  
SLACK PERFORMANCE: #4 9:00AM FRI JULY 14TH 2017  
1 MATT CLARY SPRUCE GROVE, AB  
2 KAL KLOVANSKY QU'APPELLE SK  
3 SCOTT SIGFUSSON TUGASKE SK  
4 DENVER ROY DALEMEAD, AB  
5 RODE VOLD PONOKA AB  
6 LUCAS PARKER MARWAYNE AB  
7 MATT RICHARDSON OLDS AB  
8 JONNY WEBB OKOTOKS AB  
9 BRYCE KULBACKI RED WILLOW, AB  
10 DUSTIN NICHOLSON QUESNEL BC  
11 MATT MAILER BOTHA AB  
12 JOE GUZE DRAYTON VALLEY AB  
13 CLAYTON MOORE POUCE COUPE BC  
14 LUKE SIMONIN NARAMATA BC  
15 STEPHEN CULLING FORT ST. JOHN BC  
16 BROCK BUTTERFIELD PONOKA AB  
17 LAYNE DELEMONT CHAUVIN AB  
18 TY MILLER WAINWRIGHT AB  
19 WYATT DAINES RED DEER COUNTY, AB  
20 LANDON BEARDSWORTH RED DEER COUNTY  
21 DALLAS FRANK PARKLAND COUNTY AB  
22 DEREK FRANK STONY PLAIN AB  
     
EVENT :NOVICE SADDLE BRONC    
PERFORMANCE: #1 1:00PM FRI JULY 14TH 2017  
1 KOLE ASHBACHER ARROWWOOD AB  
2 LUCAS MACZA HIGH RIVER, AB  
PERFORMANCE: #2 1:00PM SAT JULY 15TH 2017  
1 LOGAN HAY WILDWOOD AB  
2 JAKE BURWASH NANTON, AB  
3 BEN ANDERSEN ECKVILLE AB  
4 HUNTER SAWLEY FOX CREEK AB  
PERFORMANCE: #3 1:00PM SUN JULY 16TH 2017  
1 CHASE ZWEIFEL PARADISE HILL, SK  
2 TOM KERR MAPLE CREEK, SK  
3 COOPER THATCHER MAPLE CREEK, SK  
4 CHANCE BARRASS YELLOWHEAD COUNTY, AB  
     
EVENT :NOVICE BAREBACK    
PERFORMANCE: #1 1:00PM FRI JULY 14TH 2017  
1 CONNOR HAMILTON CALGARY AB  
2 KYLE BLOOMQUIST RAYMOND, MN  
PERFORMANCE: #2 1:00PM SAT JULY 15TH 2017  
1 BRETT WILLIAMS STAVELY AB  
PERFORMANCE: #3 1:00PM SUN JULY 16TH 2017  
1 COLTON OUELLETTE MEADOWLAKE SK  
     
EVENT :LADIES BARREL RACING    
PERFORMANCE: #1 1:00PM FRI JULY 14TH 2017  
1 CARMAN POZZOBON ALDERGROVE, BC  
2 JACKIE GANTER ABILENE TX  
3 MARY ANN TOOHEY CONSORT AB  
4 TONI DIXON MILLARVILLE AB  
5 SUZANNE DEPAOLI LONGVIEW AB  
6 JANIE JOHNSON CANYON TX  
7 DEB GUELLY OKOTOKS AB  
8 SHALAYNE LEWIS VERNON BC  
9 SHAYLEE MCMANN DONALDA, AB  
10 SHANNON LEGUERRIER DONALDA AB  
PERFORMANCE: #2 1:00PM SAT JULY 15TH 2017  
1 CRYSTAL SHAW DAYSLAND AB  
2 DIXIE DYER CAMP CREEK, AB  
3 SYDNEY DAINES RED DEER COUNTY, AB  
4 SONYA DODGINGHORSE CALGARY, AB  
5 BROOK ROBERTSON FORT ASSINIBOINE AB  
6 BRADI WHITESIDE LONGVIEW, AB  
7 KYLIE WHITESIDE LONGVIEW AB  
8 CRYSTAL CHRISTMAN OKOTOKS AB  
9 CATHY GRANT GRANTON ON  
10 ANGELA GANTER ABILENE TX  
PERFORMANCE: #3 1:00PM SUN JULY 16TH 2017  
1 STEFFANIE MATHER - MOORE POUCE COUPE BC  
2 DIANE SKOCDOPOLE BIG VALLEY AB  
3 TAYLOR MANNING EDSON AB  
4 TAYLOR-JANE GARDNER CAROLINE AB  
5 SARAH GERARD SAVONA BC  
6 RENE LECLERCQ HOLDEN AB  
7 REBECCA MILLER DALEMEAD AB  
8 KENDRA EDEY LONGVIEW AB  
9 CHELSEA MOORE POUCE COUPE BC  
10 COLBY GILBERT MAPLE CREEK, SASK  
11 TACEE SHAW CARDSTON AB  
SLACK PERFORMANCE: #4 9:00AM FRI JULY 14TH 2017  
1 GAYLENE BUFF WESTWOLD BC  
2 NICOLE PANA WOOD MOUNTAIN SK  
3 MARCI LAYE BASHAW AB  
4 RENIE SCHNITZLER VANSCOY SK  
5 JULIE LEGGETT KAMLOOPS BC  
6 KATIE GARTHWAITE MERRITT BC  
7 JENNA O'REILLY MILLARVILLE AB  
8 CARMEN LARSON YELLLOWHEAD COUNTY AB  
9 NIKKI VANDERLEE STETTLER AB  
10 KIRSTY WHITE BIG VALLEY AB  
11 BRETT WILLS KAMLOOPS, BC  
12 LANE WILLS KAMLOOPS, BC  
13 MELISSA THIESSEN STETTLER AB  
14 CRANNA ROBERTS RED DEER COUNTY AB  
15 KELLIE COLLIER HEREFORD, TX  
16 LYNETTE BRODOWAY BROOKS AB  
17 NINA SMITH PINCHER CREEK AB  
18 SHAYNA WEIR PONOKA AB  
19 CASEY DACYK PONOKA AB  
20 SARA CHRISTMAS GIBSONS BC  
21 CAMILLE WHITNEY MORLEY AB  
22 MICHELE PANKIW CALGARY, AB  
23 YANA AITKEN FORT ST. JOHN, BC  
24 KAYLEA ARGENT GROUNDBIRCH BC  
25 JENN BUNNEY BYEMOOR AB  
26 AMY FINNERTY DUCHES, AB  
27 JAYDEN CROWE NANTON AB  
28 EMILY PUGSLEY CALGARY, AB  
29 ROSALYN HARPE PEACE RIVER AB  
30 CASSIE ROBINSON BUCK LAKE, AB  
31 ERYN COY HIGH RIVER AB  
32 RYLEE SHIELDS COCHRANE, AB  
33 TAYLOR SHIELDS COCHRANE AB  
34 SHELLY SHIELDS COCHRANE, AB  
35 BAYLEE JO GRAHAM CARBERRY, MB  
36 AMANDA DUERR PONOKA, AB  
37 BROOKE SWAFFIELD DAWSON CREEK, BC  
38 REBECCA DALLAIRE LACOMBE, AB  
39 CYNDA DIDIER ALDER FLATS, AB  
     
EVENT :STEER RIDING    
PERFORMANCE: #1 1:00PM FRI JULY 14TH 2017  
1 DUSTY GOLDEN MAYERTHORPE AB  
2 DIXON TATTRIE YOUNGSTOWN, AB  
3 MATT HOWARD MUNSON, AB  
4 DYLAN CONNERS BLUFFTON, AB  
PERFORMANCE: #2 1:00PM SAT JULY 15TH 2017  
1 RILEY SIBBET STRATHMORE, AB  
2 BRANDON TETZ CREMONA  
3 QUADE HUGHSON FOREMOST, AB  
4 CARTER SAHLI RED DEER, AB  
PERFORMANCE: #3 1:00PM SUN JULY 16TH 2017  
1 LUKE FERBER IRRICANA, AB  
2 JETT LAMBERT GRANDE PRAIRIE AB  
3 DEXTER PATTON WORSLEY. AB  
4 TRISTEN MANNING EDSON, AB  
     
EVENT :TEAM ROPING    
PERFORMANCE: #1 1:00PM FRI JULY 14TH 2017  
1 CURTIS COCKE ALSIKE AB  
CLINTON SANDERCOCK DRAYTON VALLEY AB  
2 LEONARD JOHNSON BRETON, AB  
TY JOHNSON BRETON AB  
3 TAYLOR SCHMIDT BARRHEAD AB  
RONALD SCHMIDT BARRHEAD AB  
4 STEELE DEPAOLI LONGVIEW AB  
TRENT TUNKE MEDICINE HAT AB  
5 BRENT KEAVENEY NANTON, AB  
SLOAN SMITH BLACKIE, AB  
6 SCOTT SIGFUSSON TUGASKE SK  
ASHTON LEHMANN PAYNTON, SK  
7 WYATT BRANDEN BARRHEAD AB  
KODY POTTS BARRHEAD AB  
8 BRETT MCCARROLL CAMROSE AB  
JUSTIN MCCARROLL CAMROSE AB  
9 STACY CORNET BRANT AB  
RILEY WARREN STETTLER AB  
10 DON DEPAOLI LONGVIEW AB  
COLTER DEPAOLI LONGVIEW AB  
PERFORMANCE: #2 1:00PM SAT JULY 15TH 2017  
1 KELLY BUHLER MONTE CREEK BC  
TRENT PETERSEN CLARESHOLM AB  
2 KASPER ROY MOSSLEIGH AB  
TREY GALLAIS SUNDRE, AB  
3 TRISTIN WOOLSEY NANTON, AB  
KIEL WILSON LONGVIEW, AB  
4 DIXIE DYER CAMP CREEK, AB  
KODY CHRISTIANSON CAMP CREEK, AB  
5 TROY FISCHER MAYERTHORPE AB  
WYATT EIRIKSON OKOTOKS AB  
6 JESSE POPESCUL GLENTWORTH SK  
KEVIN SCHREINER MEDICINE HAT AB  
7 BRETT BUSS PONOKA AB  
TYREL FLEWELLING LACOMBE AB  
8 COLE BEVANS MAGRATH  
TY CAHOON CARDSTON, AB  
9 ROLAND MCFADDEN VULCAN AB  
DEVIN WIGEMYR BROOKS AB  
10 CHASE SIMPSON CLARESHOLM AB  
BRAIDY DAVIES MEDICINE HAT AB  
PERFORMANCE: #3 1:00PM SUN JULY 16TH 2017  
1 KEELY BONNETT PONOKA AB  
LOGAN BONNETT PONOKA AB  
2 DAWSON GRAHAM WAINWRIGHT, AB  
DILLON GRAHAM WAINWRIGHT, AB  
3 CLINT BUHLER OKOTOKS AB  
ROCKY DALLYN NANTON AB  
4 SPENCER RUTHERFORD MERRITT BC  
DENVER JOHNSON STRATHMORE AB  
5 CLAYTON SMITH ECKVILLE AB  
DALE SKOCDOPOLE BIG VALLEY AB  
6 A.J. SULLIVAN ROCKY RAPIDS AB  
TYRELL GORDON PONOKA AB  
7 JARED PARSONAGE MAPLE CREEK SK  
TY ELLIS SONNINGDALE, SASK  
8 RILEY ROY STRATHMORE AB  
BRADY CHAPPEL MOOSE JAW, SK  
9 QUENTIN BRANDEN BARRHEAD AB  
GRADY BRANDEN BARRHEAD  
10 CLAY ULLERY TWO HILLS AB  
RILEY WILSON CARDSTON AB  










 
Become a CPRA Member Sign up to receive CPRA Press Releases




 
 

   

Cinch
IHG Troy Fischer Silverworks Ram Rodeo


Ranchmans
SharpEdge
Becker Buckles


Pro Rodeo Canada contact information
Copyright Canadian Professional Rodeo Association - All rights reserved.
 

Home Schedule Results Standings Sponsors Members Fans Media CFR Grass Roots Final Links Contact
  - Entry Dates   - Pro Tour   - Member Forms   - Releases - Canadian Champions      
      - Grass Roots Series   - Member Login   - Animal Welfare - Past Champions      
      - Alberta Circuit   - Rule Book   - Rodeo News/PRC Insider - Award Donors      
      - Rookie Standings   - Board of Directors   - Media Guide        
      - Duane Daines Series                
      - Kenton Randle Series                



* Blending Image Slide Show Script provided by DynamicDrive