Pro Rodeo Canada Member Login
Official home of the Canadian Professional Rodeo Association FB TW YT IN E

 
CANADIAN PROFESSIONAL RODEO ASSOCIATION
EVENT DRAW FOR BROOKS KINSMEN PRO RODEO
Brooks, AB
June 7-8, 2019
* Return to main Event Approval page

BROOKS KINSMEN PRO RODEO
EVENT :SADDLE BRONC    
PERFORMANCE: #1 6:00PM FRI JUN 07 2019  
1 DUSTIN FLUNDRA PINCHER CREEK, AB KS 226 IRISH GOODBYE
2 CALL MARR TWIN BUTTE, AB KS 376 TOUCH OF FROST
3 LOGAN HAY WILDWOOD AB KKS 294 PARTY FAVOUR
4 CHASE ZWEIFEL PARADISE HILL, SK KKS 283 STAGE FRIGHT
5 HUNTER SAWLEY FOX CREEK, AB KKS 633 SUMMER TRIP
6 JAKE BURWASH NANTON, AB KS 278 ROSE GARDEN
7 DUSTY HAUSAUER DICKINSON, ND KS 326 PRAIRIE SUN
8 TATE THYBO BELLE FOURCHE, SD KS 222 TOP IT OFF
9 CHUCK SCHMIDT KELDRON, SD KKS 780 DIPPIN' DOTS
10 TYREL LARSEN INGLIS, MB KS 875 COAST GUARD
11 LANE CUST ARDMORE, AB KS 238 SOME DAY SOON
12 KALE MCKENZIE BLACKFALDS, AB KKS 285 LITTLE SECRET
RR   KS 535 ALLEY LIGHTS
RR   KKS 152 COOL BACK
PERFORMANCE: #2 6:00PM SAT JUN 08 2019  
1 CHANCE BARRASS YELLOWHEAD COUNTY, AB KKS 488 SUNSET RIDGE
2 JAKE BROWN ECKVILLE, AB KKS 419 COVER STORY
3 KOLBY WANCHUK SHERWOOD PARK, AB KKS 756 WHAT ABOUT ME
4 LAYTON GREEN MEETING CREEK, AB KKS 462 NEXT 2 U
5 KOLE ASHBACHER ARROWWOOD, AB KS 561 TRAIL SMOKE
6 TYLER CORRINGTON HASTINGS MN KKS 921 ALLEY DRIFT
7 CORT SCHEER ELSMERE NE KKS 9 PINEAPPLE EXPRESS
8 JAKE FINLAY GOODWELL, OK KKS 145 COOL STARS
9 PRESTON BURR STRATFORD, TX KKS 335 WESTERN SKIES
10 RICKY WARREN BIG VALLEY, AB KKS 147 TIMBER TRAIL
11 SAGE NEWMAN MELSTONE, MT KS 494 HAWAIIAN GIRL
12 LOGAN YOUNG CAROLINE, AB KS 828 NICKLES & DIMES
13 LACHLAN MILLER CROSSFIELD, AB KKS 934 TAKE IT AWAY
14 NICHOLAS PATTERSON BLACKFALDS, AB KKS 289 LIVE WIRE
15 COLT SMITH ALDERSYDE, AB KS 321 SHIFTING SHADES
RR   KS 758 AVALANCHE
RR   KS 264 STARS ALIVE
RR   KKS 569 SPIRIT DANCER
     
EVENT :BAREBACK    
PERFORMANCE: #1 6:00PM FRI JUN 07 2019  
1 SPUR LACASSE Calgary, AB KS 427 CLASSIC BLACK
2 PASCAL ISABELLE OKOTOKS, AB K 537 ALLEY STREET
3 DANTAN BERTSCH EASTEND, SK K 454 ODDS N ENDS
4 WYATT MAINES MAPLE CREEK, SK K 424 ENCORE
5 DENNY PHIPPS COCHRANE, AB K 334 SWITCH BOARD
RR   K 241 ALBERTA PREMIUM
RR   KKS 449 CARDIS KICKS
PERFORMANCE: #2 6:00PM SAT JUN 08 2019  
1 DANIEL JONES DUFFIELD, AB KK 368 BAR BANDIT
2 CALEB BENNETT TREMONTON , UT KK 336 MIDNIGHT SKIES
3 RICHMOND CHAMPION DUBLIN, TX K 499 CALL ME MAYBE
4 LUKE CREASY BROWNFIELD, AB K 167 TROPICAL MIST
5 KY MARSHALL BOWDEN, AB KK 356 BAR BANDIT
6 DYLAN BILTON RED DEER COUNTY, AB KK 291 PEACE KEEPER
7 TY TAYPOTAT REGINA, SK KK 228 IN THE DARK
RR   KK 219 BUCKLE UP
RR   KK 055 THREE WINGS
     
EVENT :BULL RIDING    
PERFORMANCE: #1 6:00PM FRI JUN 07 2019  
1 CODY FLOYD TROCHU, AB KB 312 CHICAGO GANGSTER
2 WACEY FINKBEINER MEDICINE HAT, AB KKB 321 RAPID FIRE
3 LUKE GEE STANFORD, MT KB 546 GUNSMOKE
4 ARDIE MAIER TIMBER LAKE, SD KKB 867 LIBERTY CITY
5 SAGE KIMZEY STRONGCITY, OK KB 547 ARTBRUSH
6 TYLER BINGHAM HONEYVILE, UT KB 525 DIRTY LAUNDRY
7 AUSTIN NASH ECKVILLE, AB KKB 216 LETS PLAY
8 JERETT NASH ECKVILLE, AB KKB 438 FUNNY FACE
9 ITALO AGUILAR NOVA MODICA, BRAZIL KKB 531 ON THE LOOSE
RR   KB 011 SHORT FUSE
RR   KKB 06 EVERY DAY HUSTLER
PERFORMANCE: #2 6:00PM SAT JUN 08 2019  
1 TY ELLIS SONNINGDALE, SK KB 303 NERVOUS SWITCH
2 GARRETT GREEN MEETING CREEK, AB KB 403 SMOOTH OPERATOR
3 WADE MARSHALL NEW ZEALAND KKB 466 ELECTRIC BLUE
4 CHRIS YOUNG HOLDEN, AB KB 487 BATTLE ROYAL
5 KYLE BROWN DIDSBURY AB KB 541 GAME WINNER
6 CAMERON BROWN DIDSBURY, AB KKB 456 COIN TOSS
7 RON HUNT NANTON, AB KB 443 CROCODILE ROCK
8 COOPER ZUR LUNDBRECK, AB KKB 452 LIVING LIFE
RR   KKB 918 LAST RESORT
RR   KB 234 POOL PARTY
     
EVENT :TIE-DOWN ROPING    
PERFORMANCE: #1 6:00PM FRI JUN 07 2019  
1 LEE ROMBOUGH SEXSMITH, AB  
2 MARK NUGENT WATER VALLEY, AB  
3 MURRAY POLE ERSKINE, AB  
4 BODE SCOTT CUSTER, MT  
5 DARREN DUBLANKO THORSBY, AB  
6 ERIK DUBLANKO THORSBY, AB  
7 DAWSON JOHNSON STRATHMORE, AB  
8 LOGAN HOFER MAGRATH, AB  
9 CHAD GULICK WETASKIWIN, AB  
10 BLAIR SMITH WIMBORNE, AB  
PERFORMANCE: #2 6:00PM SAT JUN 08 2019  
1 CHAD JOHNSON DEL BONITA, AB  
2 BEAU COOPER STETTLER, AB  
3 J.T. ROBINSON BIG VALLEY, AB  
4 KEELY BONNETT PONOKA, AB  
5 QUAY HOWARD CANYON, TX  
6 KOLTON SCHMIDT BARRHEAD, AB  
7 KY MARSHALL BOWDEN, AB  
8 KIRK ROBINSON RED DEER COUNTY, AB  
9 MORGAN GRANT DIDSBURY, AB  
10 MICHAEL WHITEQUILLS CARDSTON, AB  
SLACK PERFORMANCE: #3 8:00AM FRI JUN 07 2019  
1 BRAD SOMMERFELDT CARDSTON, AB  
2 DANNY FINNERTY DUCHESS, AB  
3 DUSTIN MANDEL MAGRATH AB  
4 WYATT HAYES VAL MARIE, SK  
5 DEVEN GERWATOSKI PONOKA,AB  
6 JOSH EIRIKSON PINCHER CREEK, AB  
7 BEN ROBINSON RED DEER COUNTY, AB  
8 SHANE SMITH WIMBORNE, AB  
9 LUKE JEFFRIES MARICOPA, AZ  
10 CLAYTON SMITH ECKVILLE, AB  
11 RILEY WARREN STETTLER, AB  
12 CURTIS CASSIDY DONALDA, AB  
13 BLAKE WILLIAMSON DUCHESS, AB  
14 COLT CORNET BRANT, AB  
15 STACY CORNET BRANT, AB  
16 CLAYTON COLLMORGEN LUFKIN, TX  
17 LOGAN BIRD NANTON, AB  
18 TYLER POPESCUL MEDICINE HAT, AB  
19 TYCE MCLEOD WALDECK, SK  
20 STEELE DEPAOLI LONGVIEW, AB  
21 HAVEN MEGED MILES CITY, MT  
22 TY HARRIS SAN ANGELO, TX  
23 SHAY KELLER ROCKGLEN, SK  
24 TYLER LEISCHNER OLDS, AB  
25 TYLER JOHNSON DIDSBURY, AB  
26 CODY ROOD BENGOUGH, SK  
27 ALWIN BOUCHARD SCANDIA, AB  
28 VIRGIL POFFENROTH RED DEER COUNTY, AB  
29 LOGAN SPADY ALLIANCE, AB  
30 KYLE LUCAS CARSTAIRS, AB  
31 SHAWN MILLER DALEMEAD, AB  
32 MARK NEITZ STETTLER, AB  
33 AARON MILLER CREMONA, AB  
34 SCOT MEEKS ROCKY VIEW COUNTY, AB  
35 CLAYTON MOORE POUCE COUPE, BC  
36 JESSE POPESCUL WOOD MOUNTAIN, SK  
     
EVENT :STEER WRESTLING    
PERFORMANCE: #1 6:00PM FRI JUN 07 2019  
1 LANDON BEARDSWORTH RED DEER COUNTY  
2 JONNY WEBB OKOTOKS, AB  
3 MATT RICHARDSON OLDS, AB  
4 BODE SCOTT CUSTER, MT  
5 BRIAN ANDERSON BOZEMAN, MT  
6 TYSON WILLICK BLAINE LAKE, SK  
7 MATT MAILER BOTHA, AB  
8 BEN RAMEY PONOKA, AB  
9 JOE GUZE DRAYTON VALLEY, AB  
10 LUKE GEE STANFORD, MT  
PERFORMANCE: #2 6:00PM SAT JUN 08 2019  
1 CAM LEESON HINTON AB  
2 LUKE SIMONIN NARAMATA, BC  
3 COLT SMITH ALDERSYDE, AB  
4 JAY MANY GREY HORSES STANDOFF, AB  
5 COLEMAN KOHORST OKOTOKS AB  
6 DENVER ROY DALEMEAD, AB  
SLACK PERFORMANCE: #3 8:00AM FRI JUN 07 2019  
1 CODY CABRAL MILTON-FREEWATER, OR  
2 JASON THOMAS BENTON, AR  
3 TY MASON SPRUCEGROVE, AB  
4 TRAVIS REAY MAYERTHORPE, AB  
5 KASH SHADE LETHBRIDGE, AB  
6 TRAVIS MUNRO TUGASKE, SK  
7 CLAY GUTHRIE PONOKA, AB  
8 KODY DOLLERY CALDWELL, TX  
9 BRENDAN LAYE CONSORT, AB  
10 JORDY GUZE DRAYTON VALLEY, AB  
11 CHANCE BUTTERFIELD PONOKA, AB  
12 QUENTIN BRANDEN BARRHEAD, AB  
13 EVAN SPADY ALLIANCE, AB  
14 RYAN SHUCKBURGH INNISFAIL, AB  
15 LAYNE DELEMONT CHAUVIN AB  
16 BROCK BUTTERFIELD PONOKA, AB  
17 TY MILLER WAINWRIGHT, AB  
18 JOSH HARDEN BIG VALLEY, AB  
19 DUSTIN WALKER VANSCOY,SK  
20 TRYGVE PUGH PONOKA, AB  
21 CODY CASSIDY DONALDA, AB  
22 GLEN ALLEN NASH DRAYTON VALLEY, AB  
23 TYLER WILKINSON KINUSO, AB  
24 BAILLIE MILAN COCHRANE, AB  
25 STEPHEN CULLING FORT ST. JOHN, BC  
26 CLAYTON MOORE POUCE COUPE, BC  
27 SCOTT GUENTHNER PROVOST, AB  
28 TANNER MILAN COCHRANE, AB  
29 BRIDGER CHAMBERS STEVENSVILLE, MT  
30 HARLEY COLE OKOTOKS, AB  
31 CURTIS CASSIDY DONALDA, AB  
32 STRAWS MILAN COCHRANE, AB  
33 WILL STOVALL COLUMBUS, MT  
34 CRAIG WEISGERBER PONOKA, AB  
35 DALLAS FRANK PARKLAND COUNTY, AB  
36 DEREK FRANK STONY PLAIN, AB  
     
EVENT :LADIES BARREL RACING    
PERFORMANCE: #1 6:00PM FRI JUN 07 2019  
1 TANA MILLARD ECKVILLE, AB  
2 ANNE LAWES OLDS, AB  
3 MIRANDA EMMERT HOCKLEY, TX  
4 CARMAN POZZOBON SAVONA, BC  
5 KELLIE COLLIER HEREFORD, TX  
6 LYNETTE BRODOWAY BROOKS, AB  
7 CRANNA ROBERTS RED DEER COUNTY, AB  
8 MICHELE PANKIW CALGARY, AB  
9 KIRBY PENTTILA CALGARY, AB  
10 JUSTINE ELLIOTT LACOMBE, AB  
11 LISA ANDERSON BOZEMAN, MT  
12 JOANNE POLE ERSKINE, AB  
PERFORMANCE: #2 6:00PM SAT JUN 08 2019  
1 KYLIE WHITESIDE LONGVIEW, AB  
2 BRADI WHITESIDE LONGVIEW, AB  
3 KALI KOTT ELK POINT, AB  
4 TAYLOR MANNING YELLOWHEAD COUNTY, AB  
5 SHELBY SPIELMAN DALHART, TX  
6 KIRBY FINKBEINER WARDLOW, AB  
7 MARCI LAYE BASHAW, AB  
8 CYNDA DIDIER PONOKA, AB  
9 JESSA GALLOWAY PONOKA, AB  
10 RENE LECLERCQ HOLDEN, AB  
SLACK PERFORMANCE: #3 8:00AM FRI JUN 07 2019  
1 KARLI COWIE MANKOTA, SK  
2 NANCY LEISCHNER OLDS, AB  
3 SANDRA CARTER VIKING, AB  
4 REBECCA MILLER DALEMEAD, AB  
5 BAILEE SWITZER ANEROID, SK  
6 JENNA O'REILLY MILLARVILLE AB  
7 NIKKI VANDERLEE STETTLER, AB  
8 CASEY DACYK PONOKA, AB  
9 SHAYNA WEIR PONOKA, AB  
10 LISA ZACHODA OKOTOKS, AB  
11 TONI DIXON MILLARVILLE AB  
12 TEIGAN DUFOUR STRATHMORE, AB  
13 SIERRA BOOTH FOOTHILLS, AB  
14 SYDNEY DAINES RED DEER COUNTY, AB  
15 NANCY CSABAY TABER, AB  
16 KELLIE HEBERT WELSH, LA  
17 CHELSEY CARLIER MEDICINE HAT, AB  
18 GAYLENE BUFF WESTWOLD, BC  
19 BRAIDY HOWES METISKOW, AB  
20 GAYLE HOWES METISKOW, AB  
21 MELLISSA RESCH LACOMBE, AB  
22 DEB GUELLY OKOTOKS AB  
23 KIRSTY WHITE BIG VALLEY, AB  
24 SASHA NOVAL GRANUM, AB  
25 RYLEE MCKENZIE ST PAUL, AB  
26 ERYN COY HIGH RIVER, AB  
27 LAKOTA BIRD NANTON, AB  
28 EILEEN WILLOUGHBY CAMROSE, AB  
29 KIM GERWATOSKI PONOKA, AB  
30 CRYSTAL CHRISTMAN OKOTOKS, AB  
31 JAYDEN WILSON GLEICHEN, AB  
32 RYLEE WILSON GLEICHEN, AB  
33 SHANNON LEGUERRIER DONALDA, AB  
34 SHAYLEE MCMANN DONALDA, AB  
35 BERTINA OLAFSON HUDSON BAY, SK  
36 CAROLYNN KNAPP MAYERTHORPE, AB  
37 TRISTAN JOHNER MAYERTHORPE, AB  
38 JACKIE GANTER ABILENE, TX  
39 ANGELA GANTER ABILENE, TX  
40 MARY WALKER ENNIS, TX  
41 CELESTE MONTPELLIER STETTLER, AB  
42 MARIAH MANNERING QUESNEL, BC  
43 BROOKE WILLS KAMLOOPS, BC  
44 LANE WILLS KAMLOOPS, BC  
45 MELISSA THIESSEN STETTLER, AB  
46 DIANE SKOCDOPOLE BIG VALLEY, AB  
47 STACEY RUZICKA BLUFFTON, AB  
48 RACHEL MUHLBACH BOTHA, AB  
49 JIMMIE SMITH MC DADE, TX  
50 DENA MILLARD VANDERHOOF, BC  
51 CALLAHAN CROSSLEY HERMISTON, OR  
52 JENNIFER MASSING PONOKA, AB  
53 KYLA SIMMONS WEST KELOWNA, BC  
54 CARLI WARDROP HOUSTON, BC  
55 RENEE RAE WILLIS PRINCETON, BC  
56 JESSIE VANDENBROEK PONOKA, AB  
57 RANDA NUGENT WATER VALLEY, AB  
58 LANA SPROULE PINCHER CREEK, AB  
59 AUREA MUNRO STRATHMORE, AB  
60 KAYLEA ARGENT GROUNDBIRCH, BC  
61 SANDRA MCGINNIS BASSANO, AB  
62 MELISSA DUFF BASSANO, AB  
63 KENNEDY SMITH RIMBEY, AB  
64 MICKI LEVEILLE CHARLIE LAKE, BC  
65 KIRSTEN GJERDE PRINCE GEORGE, BC  
66 CRYSTAL SHAW DAYSLAND, AB  
67 KENDRA EDEY LONGVIEW, AB  
68 SONYA DODGINGHORSE CALGARY, AB  
69 VIRGINYA FORAN EDMONTON, AB  
70 TIA MURPHY CUT BANK, MT  
71 JUDY VEER SUNDRE, AB  
72 GAILEEN BABCOCK COCHRANE AB  
73 ALEXI OBORNE TURNER VALLEY, AB  
74 AMARA DUXBURY HIGH RIVER, AB  
75 KRYSTAL GRAD GRAVELBOURG, SK  
76 KAYCEE MANDEL CLARESHOLM, AB  
77 JORDYN TRESIDDER COCHRANE, AB  
78 DANIELLE TRESIDDER COCHRANE, AB  
79 CARLEE JO EDGE COCHRANE, AB  
80 MAREENA BLACKMORE CARDSTON, AB  
81 ELAINE WATT CLARESHOLM, AB  
82 AMY MACDONALD SHERWOOD PARK, AB  
     
EVENT :TEAM ROPING    
PERFORMANCE: #1 6:00PM FRI JUN 07 2019  
1 DUSTIN COATES OLDS, AB  
JEFF VINCETT SYLVAN LAKE, AB  
2 JARED PANCOAST CYPRESS COUNTY, AB  
TRAVIS SPEER RED DEER COUNTY, AB  
3 BRAIDY DAVIES CYPRESS COUNTY, AB  
BRADY CHAPPEL MOOSE JAW, SK  
4 KELLY BUHLER BIG VALLEY AB  
LUKE SKOCDOPOLE BIG VALLEY, AB  
5 BRAYDEN PARKER LIPAN, TX  
JUSTICE THOMPSON LIPAN, TX  
6 TRISTIN WOOLSEY NANTON, AB  
DENVER JOHNSON STRATHMORE, AB  
7 JOEY ROMO II NANTON, AB  
RILEY ROY STRATHMORE, AB  
8 ROLAND MCFADDEN VULCAN, AB  
DEVIN WIGEMYR BROOKS, AB  
9 JACE LAMBERT SAVONA, BC  
NICK TEIXEIRA KAMLOOPS, BC  
10 CLINT MADDOX ECKVILLE, AB  
TYRELL GORDON PONOKA, AB  
PERFORMANCE: #2 6:00PM SAT JUN 08 2019  
1 TY ELLIS SONNINGDALE, SK  
TANNER JONES MAPLE CREEK, SK  
2 J.T. ROBINSON BIG VALLEY, AB  
BEAU COOPER STETTLER, AB  
3 WYATT STUBER REDCLIFF, AB  
CLINT SCHREINER MEDICINE HAT, AB  
4 KEELY BONNETT PONOKA, AB  
LOGAN BONNETT PONOKA, AB  
5 LEVI SIMPSON PONOKA, AB  
COLE DAVISON VULCAN, AB  
6 CLARK MCCARROLL DAYSLAND, AB  
KYLE SMITH BRANT, AB  
7 BRETT MCCARROLL CAMROSE, AB  
JUSTIN MCCARROLL CAMROSE AB  
8 JEREMY BUHLER ARROWWOOD, AB  
KOLTON SCHMIDT BARRHEAD, AB  
9 MATTHEW GINGRAS STRATHMORE, AB  
RHETT HAVEROEN EDGERTON, AB  
10 GRADY BRANDEN BARRHEAD  
COLTEN FLETCHER WAINWRIGHT, AB  
SLACK PERFORMANCE: #3 8:00AM FRI JUN 07 2019  
1 LANCE GORDON CROSSFIELD, AB  
BRODIE WILLIAMS CROSSFIELD, AB  
2 BRIAN WILLOUGHBY CAMROSE, AB  
CODY LAPOINTE COALDALE, AB  
3 TYREL FLEWELLING LACOMBE, AB  
GRADY QUAM CROSSFIELD, AB  
4 TEL FLEWELLING LACOMBE, AB  
THOMAS KAISER BRETON, AB  
5 TRAVIS GALLAIS SYLVAN LAKE, AB  
TY JOHNSON BRETON, AB  
6 ASHTON LEHMANN PAYNTON, SK  
ORRIN ELLIS IRON RIVER, AB  
7 BOBBY LOUIS VERNON, BC  
DANIEL KAISER BRETON, AB  
8 SPENCER RUTHERFORD MERRITT, BC  
CLAYTON SMITH ECKVILLE, AB  
9 DAWSON GRAHAM WAINWRIGHT, AB  
DILLON GRAHAM WAINWRIGHT, AB  
10 RILEY WARREN STETTLER, AB  
CLAY ULLERY TWO HILLS, AB  
11 HUNTER KOCH VERNON, TX  
MATT SHERWOOD PIMA, AZ  
12 CHAD KURTZ FORT SASKATCHEWAN, AB  
JEFF DRISNER SHERWOOD PARK, AB  
13 LOGAN BIRD NANTON, AB  
STACY CORNET BRANT, AB  
14 TREY GALLAIS SUNDRE, AB  
TEE MCLEOD WALDECK, SK  
15 TYCE MCLEOD WALDECK, SK  
TUFTIN MCLEOD WALDECK, SK  
16 CODY TEW BROCK, TX  
JERREN JOHNSON CASPER, WY  
17 CHASE TRYAN HELENA, MT  
BRENTEN HALL JAY, OK  
18 STEELE DEPAOLI LONGVIEW, AB  
RILEY WILSON CARDSTON, AB  
19 GARRETT ROGERS BAKER CITY, OR  
JACOB MINOR ELLENSBURG  
20 BRADY MINOR ELLENSBURG, WA  
RILEY MINOR ELLENSBURG, WA  
21 CLINT BUHLER OKOTOKS, AB  
CHASE SIMPSON CLARESHOLM, AB  
22 WYATT EIRIKSON OKOTOKS, AB  
LOGAN SPADY ALLIANCE, AB  
23 LOCHLAN CHRISTIANSON NANTON, AB  
WYATT HAYES VAL MARIE, SK  
24 JESSE POPESCUL WOOD MOUNTAIN, SK  
TRENT TUNKE MEDICINE HAT, AB  
25 KAL FULLER BOZEMAN, MT  
KASPER ROY MOSSLEIGH, AB  
26 DUSTIN BIRD CUT BANK, MT  
TREY YATES PUEBLO, CO  




 
Cinch Finning Troy Fischer Silverworks Ram Rodeo
Pro Rodeo Canada contact information
Copyright Canadian Professional Rodeo Association - All rights reserved.
 

Home Schedule Results Standings Sponsors Members Fans Media CFR Maple Leaf Circuit Links Contact
  - Entry Calendar   - Finning Pro Tour   - Member Forms   - Releases - Canadian Champions      
    - Maple Leaf Circuit   - Member Login   - Animal Welfare - Past Champions      
      - Rookie Standings   - Rule Book   - Rodeo News/PRC Insider - Award Donors      
      - Winston Bruce Series   - Board of Directors   - Media Guide        
      - Kenton Randle Series