EVENT :SADDLE BRONC |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 CHASE ZWEIFEL |
PARADISE HILL, SK |
WMS -482 YELLOW FEVER |
2 COLT SMITH |
ALDERSYDE, AB |
WMS B43 TRAPPER |
3 BRADY DINWOODIE |
KENOSEE LAKE, SK |
WMS B45 ROCK ISLAND EXPRESS |
4 LACHLAN MILLER |
WARWICK, AUSTRALIA |
WMS 023 SUGAR KICK |
5 NICHOLAS PATTERSON |
BLACKFALDS, AB |
WMS Y55 ERLACKER |
6 LUCAS MACZA |
HIGH RIVER, AB |
WMS 242 OLS TUBS GET SMART |
7 LOGAN YOUNG |
TILLEY, AB |
WMS C11 BIG MUDDY |
8 SAWYER EIRIKSON |
OKOTOKS, AB |
WMS 424 BEAVER BUCKS |
9 HAYDEN COLE |
CONDOR, AB |
WMS 393 PEARL HARBOR |
10 JAKE HENRY |
WHEATLAND COUNTY, AB |
WMS 511 ROTTEN RALPH |
11 LUKE SHIELDS |
NANTON, AB |
WMS 488 RUFFLED FEATHERS |
RR |
|
WMS 231 BLACK BETTY |
RR |
|
WMS 647 LITTLE SISTER |
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 KOLBY WANCHUK |
SHERWOOD PARK, AB |
WMS Y55 ERLACKER |
2 COLEMAN WATT |
BATTLEFORD, SK |
WMS C11 BIG MUDDY |
3 LAYTON GREEN |
MEETING CREEK, AB |
WMS 231 BLACK BETTY |
4 SAM KELTS |
STAVELY, AB |
WMS -482 YELLOW FEVER |
5 HUNTER SAWLEY |
FOX CREEK, AB |
WMS B43 TRAPPER |
6 CHANCE BARRASS |
YELLOWHEAD COUNTY, AB |
WMS 393 PEARL HARBOR |
7 BRODIE ROESSLER |
FAIRVIEW, AB |
WMS 023 SUGAR KICK |
8 TYREL ROBERTS |
CHARLIE LAKE, BC |
WMS 488 RUFFLED FEATHERS |
9 KYLE WANCHUK |
SHERWOOD PARK, AB |
WMS 511 ROTTEN RALPH |
RR |
|
WMS 424 BEAVER BUCKS |
RR |
|
WMS 711 PALE RIDER |
|
|
|
EVENT :BAREBACK |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 MICHAEL SOLBERG |
SUNNYNOOK, AB |
WM 1102 JAIL BIRD |
2 CHETT DEITZ |
MILO, AB |
WM 60 REAY BAY |
3 DANNY VANDENAMEELE |
LANGENBURG, SK |
WM 677 AKA |
4 JACOB STEMO |
BASHAW, AB |
WM 118 OLS TUBS STEVIE KNICKS |
5 CRUZ MCNULTY |
BIGGAR, SK |
WM 64 SIDE SHOW |
6 LEIGHTON BERRY |
WEATHERFORD, TX, USA |
WM 012 MEGGA BUCKS |
7 ORIN LARSEN |
INGLIS, MB |
WM 032 COWBOY DOWNHILL |
8 LINDEN WOODS |
INNISFAIL, AB |
WM 443 HALF CROW |
RR |
|
WM W14 BUBBLES |
RR |
|
WM 235 DIRTY SHAME |
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 COLE GOODINE |
CARBON, AB |
WM W14 BUBBLES |
2 TATE MACDONALD |
STRATHMORE, AB |
WM 032 COWBOY DOWNHILL |
3 WYATT MAINES |
MAPLE CREEK, SK |
WM 60 REAY BAY |
4 BRETT WILLIAMS |
STAVELY, AB |
WM 012 MEGGA BUCKS |
5 DANTAN BERTSCH |
TOMPKINS, SK |
WM 6 SQUASH BLOSSOM STEELY DAN |
6 CLINT LAYE |
CADOGAN, AB |
WM 677 AKA |
7 TY TAYPOTAT |
NANTON, AB |
WM 443 HALF CROW |
8 STRAWBS JONES |
DUFFIELD, AB |
WM 416 SNEAK ATTACK |
9 PASCAL ISABELLE |
MASCOUCHE QC |
WM 235 DIRTY SHAME |
RR |
|
WM 1102 JAIL BIRD |
RR |
|
WM 69 WINNING WAYS |
|
|
|
EVENT :BULL RIDING |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 LOGAN BIEVER |
CLARESHOLM, AB |
WMB 829 UGLY THIS |
2 NICK TETZ |
CALGARY, AB |
WMB 762 BLITZ KRAIG |
3 CHAD HARTMAN |
LANCER, SK |
WMB 595 COMING UNDONE |
4 DAKOTA BUTTAR |
EATONIA, SK |
WMB 835 MULEY MADNESS |
5 JACOB GARDNER |
FORT ST. JOHN |
WMB 833 THE MOTTO |
6 COY ROBBINS |
CAMROSE, AB |
WMB 803 BLUE BOMBSHELL |
7 KYLE BROWN |
DIDSBURY, AB |
WMB 634 WILD THING |
8 CHRIS YOUNG |
CLIVE, AB |
WMB 703 SMOKED UP |
9 CHANSE SWITZER |
HAZENMORE, SK |
WMB 286 DIAMOND JOE |
10 STEFAN TONITA |
SASKATOON, SK |
WMB 686 PICKLE BACK |
11 WESTON DAVIDSON |
STRONGFIELD, SK |
WMB 744 TROUBLED WATERS |
12 BROCK RADFORD |
DEWINTON, AB |
WMB 802 BURNT OIL |
RR |
|
WMB 550 RED ROCKER |
RR |
|
WMB 410 UNHOLY CONFESSION |
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 DAWSON SHANNON |
DRAYTON VALLEY, AB |
WMB 410 UNHOLY CONFESSION |
2 WYATT GLEESON |
SUNDRE, AB |
WMB 835 MULEY MADNESS |
3 MICHEAL OSTASHEK |
EDSON, AB |
WMB 744 TROUBLED WATERS |
4 WYATT LAUGHLIN |
ROCKY VIEW COUNTY, AB |
WMB 833 THE MOTTO |
5 KANE LARSEN |
CROSSFIELD, AB |
WMB 703 SMOKED UP |
6 TODD CHOTOWETZ |
MAJOR, SK |
WMB 643 WILD THING |
7 LONNIE WEST |
CADOGAN, AB |
WMB 286 DIAMOND JOE |
8 EDGAR DURAZO |
MOCTEZUMA,SONORA MX |
WMB 550 RED ROCKER |
9 TREVOR LULUA |
HANCEVILLE, BC |
WMB 595 COMING UNDONE |
10 TANNER ENO |
CORONATION, AB |
WMB 829 UGLY THIS |
11 TYLER CRAIG |
CROSSFIELD, AB |
WMB 802 BURNT OIL |
12 KAYDUNN HENRY |
RAYMOND, AB |
WMB 762 BLITZ KRAIG |
13 JORRY HOLMES |
MERRITT, BC |
WMB 803 BLUE BOMBSHELL |
RR |
|
WMB 686 PICKLE BACK |
RR |
|
WMB 404 MR BRIGHTSIDE |
|
|
|
EVENT :TIE-DOWN ROPING |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 AARON MILLER |
CREMONA, AB |
|
2 LOCHLAN CHRISTIANSON |
NANTON, AB |
|
3 WYATT HAYES |
GRANUM, AB |
|
4 CODY BRETT |
SILVER VALLEY, AB |
|
5 JOSH EIRIKSON |
WATER VALLEY,AB |
|
6 CURTIS CASSIDY |
DONALDA, AB |
|
7 RILEY WARREN |
SUNDRE, AB |
|
8 STEELE DEPAOLI |
LONGVIEW, AB |
|
9 CLAY ELLIOTT |
NANTON, AB |
|
10 LOGAN BIRD |
NANTON, AB |
|
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 BRADLEY CHANCE HAYS |
BRISTOW, OK |
|
2 BLAIR SMITH |
WIMBORNE, AB |
|
3 BEN ROBINSON |
RED DEER COUNTY, AB |
|
4 LOGAN SPADY |
ALLIANCE, AB |
|
5 JASON SMITH |
WIMBORNE, AB |
|
6 SHANE SMITH |
WIMBORNE, AB |
|
7 DAWSON JOHNSON |
STRATHMORE, AB |
|
8 KIRK ROBINSON |
RED DEER COUNTY, AB |
|
9 BLAKE WILLIAMSON |
DUCHESS, AB |
|
10 MORGAN GRANT |
DIDSBURY, AB |
|
11 AARON MOSICKI |
WARBURG, AB |
|
12 ERIK DUBLANKO |
THORSBY, AB |
|
SLACK PERFORMANCE: #3 9:00 AM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 TRAVIS ELLER |
HEDLEY, BC |
|
2 PABLO ROBLES |
DONALDA, AB |
|
3 MARK NUGENT |
WATER VALLEY, AB |
|
4 LEVI SIMPSON |
PONOKA, AB |
|
5 TY LEISCHNER |
OLDS, AB |
|
6 DEAN EDGE |
RIMBEY AB |
|
7 MURRAY POLE |
ERSKINE, AB |
|
8 LES FACCA |
ROCKYVIEW COUNTY, AB |
|
9 STACY CORNET |
BRANT, AB |
|
10 LEE ROMBOUGH |
SEXSMITH, AB |
|
11 COLT CORNET |
BRANT, AB |
|
12 DARREN DUBLANKO |
THORSBY, AB |
|
13 CLAYTON SMITH |
ECKVILLE, AB |
|
14 BEAU COOPER |
STETTLER, AB |
|
15 KINCADE HENRY |
MT PLEASANT TX, USA |
|
16 KYLE LUCAS |
CARSTAIRS, AB |
|
17 SHANE HANCHEY |
SULPHUR, LA |
|
18 TYLER POPESCUL |
MEDICINE HAT, AB |
|
19 JESSE POPESCUL |
GLENTWORTH, SK |
|
|
|
|
EVENT :STEER WRESTLING |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 LAYNE DELEMONT |
CARDSTON, AB |
|
2 BROCK BUTTERFIELD |
PONOKA, AB |
|
3 CHANCE BUTTERFIELD |
PONOKA, AB |
|
4 BLAKE GAGNON |
RED DEER COUNTY AB |
|
5 CURTIS CASSIDY |
DONALDA, AB |
|
6 MATT RICHARDSON |
OLDS, AB |
|
7 JONNY WEBB |
OKOTOKS, AB |
|
8 JOSEPH KING |
VIRDEN, MB |
|
9 JUSTIN MILLER |
VIRDEN, MB |
|
10 TANNER MILAN |
COCHRANE, AB |
|
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 TIM KEMP |
MITCHELL ON |
|
2 MORGAN GRANT |
DIDSBURY, AB |
|
3 JACE BLEIL |
ATHABASCA, AB |
|
4 PACEAN DELEEUW |
ATHABASCA, AB |
|
5 HARLEY COLE |
OKOTOKS, AB |
|
6 LANDON BEARDSWORTH |
RED DEER COUNTY |
|
7 TY LIVINGSTONE |
NEW NORWAY, AB |
|
8 SCOTT GUENTHNER |
PROVOST, AB |
|
9 QUENTIN BRANDEN |
BARRHEAD, AB |
|
10 LUCAS PARKER |
MARWAYNE, AB |
|
SLACK PERFORMANCE: #3 9:00 AM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 STETSON JORGENSEN |
BLACKFOOT, ID |
|
2 JACE MELVIN |
BLUFF DALE, TX, USA |
|
3 TY ALLRED |
TOOELE, UT, USA |
|
4 FRANCOIS-PIER J GOUL |
WARDLOW, AB |
|
5 JAY MANY GREY HORSES |
STANDOFF, AB |
|
6 JACOB GARDNER |
FORT ST. JOHN |
|
7 RYAN SHUCKBURGH |
INNISFAIL, AB |
|
8 STEPHEN CULLING |
FORT ST. JOHN, BC |
|
9 STRAWS MILAN |
COCHRANE, AB |
|
10 DEREK FRANK |
SPRUCE GROVE, AB |
|
11 BAILLIE MILAN |
COCHRANE, AB |
|
12 TY MILLER |
WAINWRIGHT, AB |
|
13 LOGAN KENLINE |
PENROSE, CO, USA |
|
14 COLEMAN KOHORST |
OKOTOKS AB |
|
15 STEVEN GILBERT |
ENTWISTLE, AB |
|
|
|
|
EVENT :NOVICE SADDLE BRONC |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 LUKE SHIELDS |
NANTON, AB |
|
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 TYREL ROBERTS |
CHARLIE LAKE, BC |
|
|
|
|
EVENT :NOVICE BAREBACK |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 BRODIE MOLDOWAN |
SALMON ARM, BC |
|
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 CHASE MCNULTY |
BIGGAR, SK |
|
|
|
|
EVENT :LADIES BARREL RACING |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 SANDRA CARTER |
VIKING, AB |
|
2 LAKOTA BIRD |
NANTON, AB |
|
3 KERSTIN MACGREGOR |
ATHABASCA, AB |
|
4 SHELBY SPIELMAN |
PONOKA, AB |
|
5 KIRBY PENTTILA |
CALGARY, AB |
|
6 RENE LECLERCQ |
CLIVE, AB |
|
7 VIRGINYA FORAN |
BASTROP, TX |
|
8 LYRIC STRZEPEK |
ARDMORE, AB |
|
9 SUZANNE DEPAOLI |
LONGVIEW, AB |
|
10 VANESSA SALISBURY |
CLARESHOLM, AB |
|
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 KYLIE WHITESIDE |
LONGVIEW, AB |
|
2 BRADI WHITESIDE |
LONGVIEW, AB |
|
3 SHAYNA WEIR |
PONOKA, AB |
|
4 KAYCE LIPTAK |
TABER, AB |
|
5 DIANE SKOCDOPOLE |
BIG VALLEY, AB |
|
6 CHEYENNE WIMBERLY |
STEPHENVILLE, TX |
|
7 MARCI LAYE |
BASHAW, AB |
|
8 BERTINA OLAFSON |
HUDSON BAY, SK |
|
9 JUSTINE ELLIOTT |
LACOMBE, AB |
|
10 JOLEEN DOWNEY |
SAVONA, BC |
|
SLACK PERFORMANCE: #3 9:00 AM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 MELISSA THIESSEN |
STETTLER, AB |
|
2 CRANNA ROBERTS |
RED DEER COUNTY, AB |
|
3 BROOKE WILLS |
KAMLOOPS, BC |
|
4 LANE WILLS |
POUCE COUPE, BC |
|
5 VANESSA LEGGETT |
KAMLOOPS, BC |
|
6 STACEY RUZICKA |
BLUFFTON, AB |
|
7 BAYLEIGH CHOATE |
FORT WORTH, TX, USA |
|
8 RYLEE MCKENZIE |
ST PAUL, AB |
|
9 MARIAH MANNERING |
QUESNEL, BC |
|
10 TAYLOR MANNING |
YELLOWHEAD COUNTY, AB |
|
11 JENNIFER NEUDORF |
GRANDE PRAIRIE, AB |
|
12 JORDYN TRESIDDER |
ROCKY VIEW COUNTY, AB |
|
13 KIRSTY WHITE |
BIG VALLEY, AB |
|
14 SAM SMITH |
RIMBEY, AB |
|
15 HARLEIGH HENDERSON |
ALIX, AB |
|
16 TANA MILLARD |
ECKVILLE, AB |
|
17 DENA MILLARD |
VANDERHOOF, BC |
|
18 TAYLOR-JANE GARDNER |
PONOKA AB |
|
19 SARAH GERARD |
SAVONA, BC |
|
20 LISA ZACHODA |
OKOTOKS, AB |
|
21 TONI DIXON |
MILLARVILLE AB |
|
22 JADE KENNEY |
CANYON, TX |
|
23 MEGHAN GULLIVER |
CARSELAND, AB |
|
24 BERKELEY HOLM |
CLARESHOLM, AB |
|
25 KIM BABCOCK |
FORT ST JOHN, BC |
|
26 SONYA DODGINGHORSE |
TSUUTINA, AB |
|
27 CAYDA DODGINGHORSE |
TSUUT'INA, AB |
|
28 VALERIE GILLESPIE |
FINNIGAN AB |
|
29 TAYLOR ELLER |
HEDLEY, BC |
|
30 TRISTA-RAE WILSON |
LLOYDMINSTER, SK |
|
31 DARIENE ANDROS |
WILLIAMS LAKE, BC |
|
32 CAMILLE WHITNEY |
TSUUTINA, AB |
|
|
|
|
EVENT :STEER RIDING |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 KANE SCOTT |
CONDOR, AB |
|
2 CHASE SKENE |
PRINCE ALBERT, AK |
|
3 NOAH CALF ROBE |
LETHBRIDGE, AB |
|
4 TEAGHAN BERTAMINI |
ACME AB |
|
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 NASH LOEWEN |
WINFIELD, AB |
|
2 GLEN ERICKSON |
SUNDRE, AB |
|
3 JESTIN JACKLIN |
PONOKA, AB |
|
4 KAHL WASILOW |
MAPLE CREEK, SK |
|
5 LUCAS OZIRNEY |
GRENFELL, SK |
|
6 HAYDEN MACKAY |
CLARESHOLM, AB |
|
|
|
|
EVENT :TEAM ROPING |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 JESSE POPESCUL |
GLENTWORTH, SK |
|
LOGAN CULLEN |
COURTENAY, BC |
|
2 DON DEPAOLI |
LONGVIEW, AB |
|
CHAD KURTZ |
FORT SASKATCHEWAN, AB |
|
3 CHASE SIMPSON |
CLARESHOLM, AB |
|
TRAVIS SPEER |
BLUE RIDGE, AB |
|
4 WYATT HAYES |
GRANUM, AB |
|
LOCHLAN CHRISTIANSON |
NANTON, AB |
|
5 LANCE GORDON |
CROSSFIELD AB |
|
KELLY BUHLER |
BIG VALLEY, AB |
|
6 BOBBY LOUIS |
VERNON, BC |
|
DANIEL KAISER |
BRETON, AB |
|
7 JEREMY BUHLER |
ARROWWOOD, AB |
|
RHEN RICHARD |
ROOSEVELT, UT |
|
8 COLE DAVISON |
VULCAN, AB |
|
KOLTON SCHMIDT |
BARRHEAD, AB |
|
9 STEELE DEPAOLI |
LONGVIEW, AB |
|
RILEY WARREN |
SUNDRE, AB |
|
10 RILEY ROY |
MOSSLEIGH, AB |
|
TRENT TUNKE |
MEDICINE HAT, AB |
|
11 JUSTIN MCCARROLL |
CAMROSE AB |
|
THOMAS KAISER |
BRETON, AB |
|
12 BRETT MCCARROLL |
CAMROSE, AB |
|
CLINT BUHLER |
NANTON, AB |
|
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 JONAH ANTOINE |
CACHE CREEK, BC |
|
JAY LOUIS |
VERNON BC |
|
2 RHETT HAVEROEN |
EDGERTON, AB |
|
WALKER GALLOWAY |
PONOKA, AB |
|
3 RILEY WILSON |
CARDSTON, AB |
|
GRADY QUAM |
CROSSFIELD, AB |
|
4 KEELY BONNETT |
PONOKA, AB |
|
LOGAN BONNETT |
PONOKA, AB |
|
5 LOGAN SPADY |
ALLIANCE, AB |
|
KASH BONNETT |
PONOKA, AB |
|
6 DENIM ROSS |
BOTHA, AB |
|
BRETT BUSS |
PONOKA, AB |
|
7 JACKSON LOUIS |
VERNON, BC |
|
ELLIOTT BENJAMIN |
MORLEY AB |
|
8 ROLAND MCFADDEN |
VULCAN, AB |
|
DEVIN WIGEMYR |
BROOKS, AB |
|
9 TATE SCHMIDT |
BARRHEAD, AB |
|
KAGEN SCHMIDT |
BARRHEAD, AB |
|
10 GRADY BRANDEN |
BARRHEAD |
|
QUENTIN BRANDEN |
BARRHEAD, AB |
|
11 KYLE WANCHUK |
SHERWOOD PARK, AB |
|
CLINT WESTON |
FORT MACLEOD, AB |
|
12 KASPER ROY |
MOSSLEIGH, AB |
|
TEE MCLEOD |
WALDECK, SK |
|
13 NICK TEIXEIRA |
KAMLOOPS, BC |
|
SPENCER RUTHERFORD |
MERRITT, BC |
|
SLACK PERFORMANCE: #3 9:00 AM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 PABLO ROBLES |
DONALDA, AB |
|
ARMANDO BARRERA |
MEXICO |
|
2 KODY POTTS |
BARRHEAD, AB |
|
BRADY CHAPPEL |
MOOSE JAW, SK |
|
3 TYCE MCLEOD |
WALDECK, SK |
|
TUFTIN MCLEOD |
WALDECK, SK |
|
4 LEVI SIMPSON |
PONOKA, AB |
|
RYAN MOTES |
PONOKA, AB |
|
5 JACKSON BRAITHWAITE |
PONOKA, AB |
|
DEREK HADLAND |
BALDONNEL, BC |
|
6 STACY CORNET |
BRANT, AB |
|
STRAN SCHLOSSER |
NANTON, AB |
|
7 JACE LAMBERT |
SAVONA, BC |
|
RILEY ISNARDY |
CACHE CREEK BC |
|
8 BEAU COOPER |
STETTLER, AB |
|
CLAYTON SMITH |
ECKVILLE, AB |
|
9 DILLON GRAHAM |
WAINWRIGHT, AB |
|
DAWSON GRAHAM |
WAINWRIGHT, AB |
|
10 TREY GALLAIS |
SUNDRE, AB |
|
TRISTIN WOOLSEY |
NANTON, AB |
|
|
|
|
EVENT :LADIES BREAKAWAY ROPING |
|
|
PERFORMANCE: #1 1:00PM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 SHAYA BIEVER |
CLARESHOLM, AB |
|
2 CAITLYN WISWELL |
DUFFIELD, AB |
|
3 JENNA DALLYN |
NANTON, AB |
|
4 TAYLOR FLEWELLING |
LACOMBE, AB |
|
5 BROOKE POMERANZ |
DRAYTON VALLEY, AB |
|
6 BRITTAINY SMITH |
ECKVILLE AB |
|
7 PAYTON SMITH |
ECKVILLE, AB |
|
8 KYLA GORDON |
CROSSFIELD, AB |
|
9 MACY AUCLAIR |
PONOKA, AB |
|
10 SHELBY SPIELMAN |
PONOKA, AB |
|
11 LAKOTA BIRD |
NANTON, AB |
|
PERFORMANCE: #2 1:00PM |
SUN SEPT 4 2022 |
|
1 RIKA ANTOINE |
CACHE CREEK, BC |
|
2 BOBBI HENDERSON |
ALIX, AB |
|
3 CHELSEA MOORE |
COCHRANE, AB |
|
4 AUBREY ROSS |
BOTHA, AB |
|
5 LAWRIE SAUNDERS |
ALIX, AB |
|
6 BRADI WHITESIDE |
LONGVIEW, AB |
|
7 KYLIE WHITESIDE |
LONGVIEW, AB |
|
SLACK PERFORMANCE: #3 9:00 AM |
SAT SEPT 3 2022 |
|
1 JENNIFER SCHUK |
VERMILION, AB |
|
2 BRITTANY SCHUK |
LAMONT, AB |
|
3 ASHLEY GUNSCH |
THORSBY, AB |
|
4 JADE KENNEY |
CANYON, TX |
|
5 BAILEY HINES |
MARWAYNE, AB |
|
6 KENDAL PIERSON |
WARDLOW, AB |
|
7 NATALIE ATWOOD |
CARDSTON, AB |
|
8 TRACI AIPPERSPACH |
CARDSTON, AB |
|
9 CORA ANN BORMAN |
BACKUS, MN |
|
10 TAYLOR-JANE GARDNER |
PONOKA AB |
|
11 HARLEIGH HENDERSON |
ALIX, AB |
|
12 MELISSA THIESSEN |
STETTLER, AB |
|
|
|
|
|